Let's be friends

We'd love
to hear from
you

Förfrågninar

021 - 81 00 00
hello@habitat.se

Karriär & Praktik

073 - 989 06 00
work@habitat.se

Kontor

Krangatan 1
SE – 723 32 Västerås

Tack! Ditt meddelande har skickats.
Hoppsan, något gick fel. Prova igen!

Namn

Titel

E-post

Telefon

Andreas Klemets

Managing Director / Partner

andreas@habitat.se

073 - 989 06 00

Daniel Zackrisson

Account Manager / Partner

daniel@habitat.se

079 - 077 99 07

Linnea Nilsson

Project Manager & Team Leader

linnea@habitat.se

073 - 550 81 18

Hampus Malmberg

Designer

hampus@habitat.se

070 - 091 58 38

Michaela Arvidsson

Designer

michaela@habitat.se

021 - 81 00 00

Lotta-Li Alftberg

Junior Designer

lotta-li@habitat.se

021 - 81 00 00

Josefin Zackrisson

Digital Marketer

josefin@habitat.se

021 - 81 00 00

Henrik Berglund

3D & Animation / Freelance

henrik@habitat.se

021 - 81 00 00

Kim Eriksson

Full Stack Developer / Freelance

kim@habitat.se

021 - 81 00 00

Kreativ Talang?

Vi är alltid på span efter kreativa talanger. Tveka inte att höra av dig!